Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaKTV  → Výsledky soutěží → 2018 → Běh chemiků 2018
iduzel: 44411
idvazba: 48785
šablona: stranka_obrazek
čas: 7.7.2020 17:16:55
verze: 4671
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Běh chemiků 2018

Běh chemiků 1 2018

Běh chemiků 57.ročník - výsledky

 
 

Ženy 2 800m

 

pořadí

jméno

ročník

jednota

čas

 

1.

Kramolišová Markéta

2001

SK Aktis

13:14

 

2.

Polcarová Kateřina

2001

TJ Stodůlky

13:25

 

3.

Tran Hong Van

1993

2.lékařská

15:45

 

4.

Mašková Anna

2002

MSSCH

16:53

 

Mílaři 2 800m

 

pořadí

jméno

ročník

jednota

čas

 

1.

Václavík Jiří

1986

 

10:15

 

2.

Hanousek Jakub

1991

Praha 4

11:18

 

3.

Dušek Jan

1994

VŠCHT FCHT

11:42

 

4.

Ludík Jan

1997

VŠCHT FCHT

12:49

 

5.

Rada Petr

1964

ACOH

12:59

 

6.

Košek Jan

1998

VŠCHT FPBT

13:27

 

7.

Růžička Daniel

1998

VŠCHT FPBT

14:18

 

Vytrvalci 8 400m

 
 

pořadí

jméno

ročník

jednota

čas

 

1.

Žežulica Martin

1995

Stodůlky

32:14

 

2.

Pokorný Jan

1988

Stodůlky

33:27

 

3.

Rada Jakub

2000

Stodůlky

33:37

 

4.

Bláha Lukáš

1997

VŠCHT

34:15

 

5.

Sochr Tadeáš

1998

VŠCHT FCHT

36:08

 

6.

Brennan Judy

1997

UW

36:12

 

7.

Klaška Pavel

1993

VŠCHT

36:54

 

8.

Hrbáček Petr

1998

VŠCHT FCHT

37:39

 

9.

Woller David

1993

Stodůlky

39:50

 

10.

Dufek Jakub

1999

VŠCHT FCHI

40:23

 

11.

Buchtík Ondřej

1981

 

40:37

 

12.

Karlík Jan

2001

MSSCH

42:03

 

13.

Šugar Jan

1996

VŠCHT FCHI

42:20

 

14.

Chmelař Radek

1997

VŠCHT FCHI

43:50

 

15.

Trapl Dalibor

1991

VŠCHT FPBT

47:30

 

Veteráni (nad 40let) 8 400m

 

pořadí

jméno

ročník

jednota

čas

 

1.

Kroupa Štěpán

1975

HISPORT TEAM

37:23

 

2.

Novotný Michal

1977

VŠCHT

38:15

 

3.

Smith Mike

1975

 

38:29

 

4.

Vlček Bohumil

1960

Praha 13

39:15

 

5.

Moravec Pavel

1973

BK Větřkovice

39:37

 

6.

Seeman Tomáš

1968

Medicína Praha

40:33

 

7.

Nový Břetislav

1947

SABZO

46:46

 

8.

Šnajberk Jiří

1957

SABZO

48:31

 

9.

Daubner Anton

1942

 

54:56

 

Mimo závod

 

pořadí

jméno

ročník

jednota

čas

 

 

Hrstková Vladěna

1987

KEH TEAM

19:42

 

 

 

 

 

 

 
Aktualizováno: 15.10.2018 10:55, Autor: Šárka Cymbálová

Technická 3, Praha 6, budova B, 4. patro, nástavba X
Na katedru se nejlépe dostanete po schodišti SCH4 u bočního vchodu do budovy B až do posledního patra (hned vedle katedry společenských věd).
Šárka Cymbálová (sekretářka)
kancelář X37, tel: 220 44 3094,
Úřední hodiny:
pondělí – čtvrtek: 8:00–11:30, 12:15–14:00,
pátek 8:00-12:00
zobrazit plnou verzi