Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaKTV  → Výuka → Rozvrh hodin TV
iduzel: 2121
idvazba: 78424
šablona: stranka
čas: 6.10.2022 05:12:09
verze: 5160
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 2121
idvazba: 78424
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'ktv.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/vyuka/rozvrh-hodin'
iduzel: 2121
path: 8547/4135/944/1357/2119/2121
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Rozvrh hodin TV

ROZVRH VÝUKY TĚLESNÉ VÝCHOVY  - zimní semestr 2022/23
PONDĚLÍ
skup. sport čas objekt vyučuje poznámka
1 atletika 11.00 - 12.00 stadion Kotlářka Krejčík  
2 kruhový trénink 11.00 - 12.00 stadion Kotlářka Životská  
3 lezení 11.30 - 13.00 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
4 posilovna 12.00 - 13.00 ČVUT-sport.centrum Sidunov  
5 plavání 12.30 - 13.30 bazén Juliska Životská  
6 zdravotní TV 12.30 - 13.30 stadion Kotlářka Josefusová  
7 posilovna 13.00 - 14.00 ČVUT-sport.centrum Sidunov  
8 zdravotní TV 13.30 - 14.30 stadion Kotlářka Josefusová  
9 lezení 13.00 - 14.30 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
10 posilovna 14.00 - 15.00 ČVUT-sport.centrum Sidunov  
11 aerobic 14.00 - 15.00 ČVUT-sport.centurm Životská  
12 pilates 15.00 - 16.00 ČVUT-sport.centrum Životská  
13 step aerobic 16.00 - 17.00 ČVUT-sport.centrum Josefusová  
14 squash - oddíl 17.00 - 18.00 Cibulka-squashpark Mašek oddíl
15 jóga 17.00 - 18.00 ČVUT-sport.centrum Žemlová  
16 volejbal 17.30 - 19.00 gym.Budějovická Čihák  
17 volejbal mírně pokročilí 17.30 - 19.00 ZŠ U Krčského lesa Sidunov  
18 spinning 17.30 - 18.30 Evropská Bakule  
19 volejbal-ženy závodní+muži pokr. 19.00 - 20.30 ZŠ U Krčského lesa Sidunov  
20 volejbal pokročilí 19.00 - 20.30 gym.Budějovická Čihák  
21 street dance  19:00 - 20:30 Chodov Le  
22 florbal pokročilí 20.30 - 22.00 stadion Kotlářka Bakule  
23 hokej 22.30 - 23.30 HC Hvězda Čihák  
ÚTERÝ
skup. sport čas objekt vyučuje poznámka
24 beach volejbal 8.00 - 9.30 TJ Tatran Střešovice Josefusová oddíl
25 body form 10.00 - 11.00 stadion Kotlářka Životská  
26 MMA 10.00 - 11.00 Eastside GYM Sidunov  
27 kruhový trénink 11.00 - 12.00 stadion Kotlářka Životská  
28 MMA 11.00 - 12.00 Eastside GYM Sidunov  
29 stolní tenis 12.00 - 13.30 stadion Kotlářka Mašek  
30 sálová kopaná 12.00 - 13.30 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
31 plavání 12.30 - 13.30 bazén Juliska Josefusová  
32 problémové partie 12.30-13.30 ČVUT-sport.centrum Pavlíková  
33 step aerobic 13.30-14.30 ČVUT-sport.centrum Pavlíková  
34 sebeobrana 13.30 - 14.30 Eastside GYM Sidunov  
35 stolní tenis 13.30 - 15.00 stadion Kotlářka Mašek  
36 posilovna 14.00 - 15.00 ČVUT-sport.centrum Josefusová  
37 posilovna 15.00 - 16.00 ČVUT-sport.centrum Josefusová  
38 nohejbal 15.00 - 16.30 Strahov Krejčík  
39 aerobic 15.30 - 16.30 Evropská Pavlíková  
40 spinning 16.15 - 17.15 Evropská Bakule  
41 aerobic 16.30 - 17.30 Evropská Pavlíková  
42 malý fotbal 16.30 - 18.00 Strahov Krejčík  
43 vodní sporty 16.30-18.00 loděnice ČVUT Braník Čihák  
44 spinning 17.15 - 18.15 Evropská Bakule  
45 basketbal - pokročilí 19.00 - 20.45 ZŠ U Krčského lesa Krejčík  
STŘEDA
skup. sport čas objekt vyučuje poznámka
46 zákl. judo, sebeobrana 8.30 - 9.30 stadion Kotlářka Bakule  
47 zákl. judo, sebeobrana 9.30 - 10.30 stadion Kotlářka Bakule  
48 basketbal mix 9.00 - 10.00 ČVUT-sport.centrum Krejčík  
49 zdravotní TV 11.15 - 12.15 stadion Kotlářka Josefusová  
50 lezení 12.00 - 13.30 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
51 plavání 12.30 - 13.30 bazén Juliska Bakule  
52 dance aerobic 13.00 - 14.00 ČVUT-sport.centrum Životská  
53 lezení 13.30 - 15.00 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
54 softball 13.30 - 15.00 stadion Kotlářka Josefusová  
55 step aerobic 14.00 - 15.00 ČVUT-sport.centrum Životská  
56 lukostřelba 14.00 - 15.00 LK CERE Čihák  
57 lukostřelba 15.00 - 16.00 LK CERE Čihák  
58 florbal 16.30 - 18.00 ZŠ U Krčského lesa Bakule  
59 sálová kopaná 17.00 - 18.30 ZŠ Alžírská Krejčík  
60 společenské tance pokr 18.30 - 20.00 gym.Budějovická Le oddíl
61 street dance stř.pokr. 18:00 - 19:30 Chodov Le oddíl
62 florbal  18.00 - 19.30 ZŠ U Krčského lesa Bakule  
63 posilovna 18.00 - 19.00 ČVUT-sport.centrum Čihák  
64 posilovna 19.00 - 20.00 ČVUT-sport.centrum Čihák  
65 společenské tance ženy 19.00 - 20.30 ZŠ Umělecká Le  
66 společenské tance muži 19.00 - 20.30 ZŠ Umělecká Le  
67 street dance pokr. 19:30 - 21:00 Chodov Le oddíl
68 movement 20.00 - 21.00 gym. Budějovická Sidunov  
69 movement 21.00 - 22.00 gym. Budějovická Sidunov  
ČTVRTEK
skup. sport čas objekt vyučuje poznámka
70 plavání 10.30 - 11.30 bazén Strahov Josefusová  
71 body form 11.00 - 12.00 stadion Kotlářka Životská  
72 plavání 11.30 - 12.30 bazén Strahov Josefusová  
73 kruhový trénink 12.00 - 13.00 stadion Kotlářka Životská  
74 stolní tenis 12.00 - 13.30 stadion Kotlářka Mašek  
75 posilovna 13.00 - 14.00 ČVUT-sport.centrum Čihák  
76 stolní tenis 13.30 - 15.00 stadion Kotlářka Mašek  
77 jóga 13.00 - 14.00 ČVUT-sport.centrum Krejčík  
78 beach volejbal 13.30 - 15.00  Strahov beach hala Josefusová  
79 lezení 14.30 - 16.00 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
80 basketbal mix 14.00 - 15.00 ČVUT-sport.centrum Krejčík  
81 aerobic 15.30 - 16.30 ČVUT-sport.centurm Čerbáková
82 veslování 16.00 - 17.00 Evropská Bakule  
83 bodyforming 16.30 - 17.30 ČVUT-sport.centrum Čerbáková
84 volejbal mírně pokročilí 16.00 - 17.30 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
85 cvičení na problém.partie 17.00 - 18.00 ČVUT-sport.centrum Levá zrušeno výpadek vyučujícího
86 volejbal - začátečníci 17.30 - 19.00 gym.Budějovická Sidunov  
87 volejbal - pokročilí 17.30 - 19.00 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
88 florbal  18.30 - 20.00 ZŠ U Krčského lesa Bakule  
89 badminton - začátečníci 19.00 - 20.00 Vrša sport.centrum Čihák  
90 volejbal -  pokročilí 19.00 - 20.30 gym.Budějovická Sidunov  
91 badminton - stř.pokročilí 20.00 - 21.00 Vrša sport.centrum Čihák  
92 badminton - pokročilí 21.00 - 22.00 Vrša sport.centrum Čihák   
Pátek
skup. sport čas objekt vyučuje poznámka
93 pilates 9.00 - 10.00 stadion Kotlářka Životská  
94 cyklistika 9.00 - 12.00 loděnice Sparta Praha Čihák po dobu 6 týdnů
95 pilates 10.00 - 11.00 stadion Kotlářka Životská  
96 zdravotní TV 10.00 - 11.00 stadion Kotlářka Krejčík  
97 jóga 11.00 - 12.00 stadion Kotlářka Krejčík  
98 lezení-bouldering 11.30 - 13.00 Boulder Bar Hadrava  
99 tenis pouze pro pokročilé 12.00 - 14.00 horní Kotlářka Hamáček  
100 plavání 12.30 - 13.30 bazén Juliska Krejčík  

 

Aktualizováno: 12.9.2022 13:46, Autor: Šárka Cymbálová

Technická 3, Praha 6, budova B, 4. patro, nástavba X
Na katedru se nejlépe dostanete po schodišti SCH4 u bočního vchodu do budovy B až do posledního patra (hned vedle katedry společenských věd).
Šárka Cymbálová (sekretářka)
kancelář X37, tel: 220 44 3094,
Úřední hodiny:
pondělí – čtvrtek: 8:00–11:30, 12:15–14:00,
pátek 8:00-12:00
zobrazit plnou verzi