Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaKTV  → Výuka → Popis sportů
iduzel: 13990
idvazba: 16827
šablona: stranka_submenu
čas: 21.5.2024 12:16:49
verze: 5420
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 13990
idvazba: 16827
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'ktv.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/vyuka/popis-sportu'
iduzel: 13990
path: 8547/4135/944/1357/2119/13990
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Popis sportů

Anotace předmětu

Povinný předmět Tělesná výchova jasně definuje svůj kladný postoj ke spojení duševních a fyzických zdatností všech studentů, výuka má nenahraditelný význam pro zapojení studentů do tělesné výchovy a ostatních pohybových aktivit. VŠCHT Praha nabízí pestrou paletu sportů, sportovních aktivit, soutěží, podporuje reprezentanty školy, snaží se vyplňovat volnočasové aktivity studentů a tím v konečném důsledku vytváří prostor pro větší integritu studenta se „svou školou“.

Aerobik

Aerobik je kondiční cvičení při hudbě, zaměřené na rozvoj oběhové soustavy, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti. Příznivě ovlivňuje funkci a strukturu pohybového ústrojí a pozitivně působí na nervovou soustavu. První hodina je věnována zejména vysvětlení a ukázce správného provádění cviků. V dalších hodinách je cvičení procvičováno v různých krokových variacích. 

Aerobik+ posilování

Aerobik je kondiční cvičení při hudbě, zaměřené na rozvoj oběhové soustavy, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti. Příznivě ovlivňuje funkci a strukturu pohybového ústrojí a pozitivně působí na nervovou soustavu. Na začátku hodiny probíhá krátké zahřátí s jednoduchou choreografií, následuje posilování hlavních svalových skupin s využitím různých pomůcek (gumičky, činky, overbally). Nechybí ani posilování břišních svalů a na závěr protažení celého těla. 

AEROBIK MIX

Aerobik Mix je cvičení, které kombinuje taneční prvky aerobiku a posilovací formu cvičení. Je ideální na spalování tuku a formování celé postavy včetně problémových partií – břicha, hýždí a nohou. Hodina obsahuje blok zahřátí a pre-strečink, poté následuje hlavní část - choreografická sestava aerobiku. Cvičení je zakončeno posilováním a následným protažením.

Aqua aerobik

Aqua aerobic je aerobní cvičení ve vodě. Nejedná se o klasický aerobic, při této formě cvičení nedochází k otřesům, a tím chráníme naše klouby a kardiovaskulární systém. Prostřednictvím zvýšeného odporu vody se zvyšuje intenzita cviků a současně dochází k masáži svalů. Cvičením dosílíme zvýšení fyzické kondice, redukce váhy a vytvarování těla. Využíváme různorodou škálu plaveckých pomůcek od plaveckých nudlí až po činky.

Atletika

Výuka probíhá převážně na atletickém Stadionu mládeže, Kotlářka Pha 6. Náplní je rozvoj základní atletických dovedností a nácvik základních atletických disciplín (běhy, hody, vrhy, skoky, štafety atd.).

V průběhu vyučovací jednotky provádíme obvykle postupně rozklusání, protažení, běžeckou abecedu, běžecké rovinky, a poté následuje vlastní nácvik vybrané disciplíny.

Cílem je zprostředkovat bližší seznámení s atletikou i studentům - neatletům. 

Badminton

Ve výuce badmintonu jsou studenti seznámeni s pravidly hry, se správným držením rakety, se správným postavením, s technikou úderů a technikou pohybu po kurtu. Zároveň je kladen důraz na rozvoj fyzické připravenosti a kloubní pohyblivosti. V neposlední řadě je součástí výuky taktika hry jak při dvouhře, tak při čtyřhře.

Basketbal

Výuka je zaměřena na základní pohybové dovednosti (driblink pravou i levou rukou, dvojtakt z pravé i levé strany, střelba na koš z místa i výskoku, přihrávky), základy herních činností útočných i obranných, individuální herní činnosti, základy herních kombinací a týmovou činnost. Cílem je samozřejmě hra a té je vždy vymezena část výuky. 

Balanční cvičení – body balance

cvičení na balančních podložkách AIREX je zaměřené především na hluboký stabilizační systém, posilování a protahování, vyrovnávací cvičení, cvičení pro správně držení těla.

BODY FORM

Body Form je posilovací forma cvičení, která zvyšuje fyzickou kondici a je zaměřená na formování celého těla a především problémových partií jako jsou břicho, hýždě a stehna. Hodina obsahuje jednoduchou choreografii na zahřátí a pre-strečink, poté následuje hlavní část posilování, na kterou je kladen největší důraz. Cvičení uzavírá pomalý strečink celého těla.

Beach volejbal

Fyzicky náročný sport hrají pouze dva hráči ve hřišti. Hřiště je menší než běžný kurt a je vysypáno pískem. Výuka se skládá z rozcvičení, průpravné části a vlastní hry. V průpravné části jsou rozvíjeny základní dovednosti nezbytné pro vlastní hru, např. podání, odbití obouruč vrchem, odbití spodem.

Bodyforming

Zahřátí jednoduchou choreografií aerobicu, posilování vahou vlastního těla nebo krátkými gumičkami s důrazem na správné držení těla, stretching.

Bootcamp

Bootcamp je intenzivní kondiční program charakteristický tréninkem ve skupině na čerstvém vzduchu. Využívá venkovní uměle vytvořená či přírodní stanoviště, překážky, nářadí, náčiní apod. Provádí se ve vybrané lokalitě a terénu (taktéž s ohledem na aktuální počasí). Zjednodušeně řečeno kombinuje aerobní aktivity (např. běh) s posilováním těla.

 Cvičení bootcamp je přizpůsobeno potřebám tělesné výchovy tak, aby bylo efektivním programem pro udržení a rozvoj komplexní fyzické kondice. Je určeno zejména studentům s min. středně pokročilou fyzickou kondicí (pro orientaci např. uběhnout bez potíží souvisle vzdálenost 5km do cca 30 minut), ale zároveň se nebrání být ostatním zájemcům výzvou pro změnu životního stylu tak, aby byl pohyb pro ně každodenní radostí.

Bouldering

Bouledering je specifická odnož horolezectví, leze se v malých výškách bez lana. Koncentrace obtížnosti je v tom případě vyšší. Tento sport je vhodný pro začátečníky i pokročilé lezce. V místě je možné si zapůjčit lezecké boty, není potřeba si pořizovat vlastní vybavení.

Core

Cvičení na hluboký stabilizační systém, využívá se statických cviků s výdržemi. Při správném cvičení dochází

k vyrovnání svalových disbalancí, odstranění bolesti zad, správné držení těla.

CYKLISTIKA

Na tuto blokovou výuku se hlásí pouze ti, kteří mají v pátek čas od 9:00- do 12 hod.. nejlépe do 13 hod…

Hlavní náplní výuky bude nejméně 6 výletů (3-4 hod.) na kole za semestr. Výlety se konají  v Praze a přilehlém okolí. Kola máme k půjčení, ale pokud máte vlastní, tak vám ho na první hodině uskladníme v loděnici Sparta, kde máme základnu. Pro komunikaci s vámi bude používán výhradně mail, který uvedete do SISu. Na mail budete dostávat veškeré informace s předstihem několika dnů ohledně trasy , časového plánu ,  změny (počasí) atd.  Po domluvě se může také udělat výlet na kánoích.

Předpokládá se dovednost jezdit na kole a zvládnout vzdálenost cca 30 km v mírném tempu. Adresa základny: Loděnice Sparta Praha, U Ledáren 8, Praha 4

DANCE AEROBIK

 Dance aerobic je obohacená forma klasického aerobiku o taneční kroky a pohyby. Díky nim je pohyb zábavnější a choreografie jsou tak složitější. Součástí dance aerobiku je také posilování a protahování celého těla.

Dance cardio

Kondiční cvičení, které je postaveno na aerobně-tanečních prvcích. Je zaměřeno na spalování

a zvýšení fyzické vytrvalosti.

Florbal

V současné době se florbal vyučuje ve třech objektech. Hana Na kotlářce má předpisové rozměry, hrajeme tedy v počtu 5+1.Ve zbývajících dvou objektech je hrací plocha menší, pravidla a počet hráčů musíme přizpůsobit. Nutná je sálová sportovní obuv a doporučujeme vlastní hokejku. Kdo nemá, je možnost zapůjčení. Hodiny nejsou založeny na špičkových herních výkonech, ale na pozitivním vztahu k pohybu.

Házená

Primárně bude tento předmět zaměřený na trénink k Akademickému mistrovství v házené žen nebo mužů. Můžou se k nám přidat i začínající hráči/ky. 

HIIT

- HIIT neboli "tabata" je vysoce intezivní cvičení, při kterém se střídá cvičení o vysoké zátěži se cvičením o nízké intenzitě nebo s úplným odpočinkem.

Jóga

Hlavním cílem předmětu je seznámit zájemce se základními pozicemi (ásany) a principy, které využívá hatha jóga. Naučíte se ovládat svůj dech a zklidnit mysl.  

Judo

Kurz je určen pro zájemce, kteří se ještě neměli možnost s tímto sportem seznámit. Základem prvních hodin je zvládnutí pádové techniky na velmi slušné úrovni. Současně s výukou pádů probíhá nácvik technik na zemi a poté technik v postoji. V průběhu celého semestru zvládnou studenti 8-10 chvatů v postoji a 7 technik na zemi. Jejich výběr je průřezem prvních třech technických stupňů (5, 4 a 3 KYU). Nedílnou součástí hodin je cvičení obratnostních prvků a posilování.

Kalanetika

Cviky jsou převážně v malém rozsahu a ve velkém počtu opakování (30 až 60 krát), správně technicky prováděné. Cvičení se skládá z několika bloků, jednotlivé bloky jsou vždy zaměřené na určitou svalovou skupinu. Na závěr každého posilovacího bloku je zařazeno protažení posilované svalové skupiny. Cvičení nezatěžuje klouby a posiluje oslabené svalové skupiny a protahuje zkrácené svalové skupiny.

Kick box

Kick box je bojový sport, ve kterém se používají úderové techniky, kopy a klinče. V hodině kondičního kick boxu se naučíme, jak správně dát úder, kop a klinč. V první části hodiny se dostatečně rozcvičíme, budeme se učit technické dovednosti a v druhé půlce hodiny si vyzkoušíme naučené prvky ve vyšší intenzitě. Na konci hodiny si dáme relaxační cvičení. 

Doplnění pro studenty: kdo má vlastní rukavice ať si je veme- všechno jim řeknu první hodinu...

Kruhový trénink, funkční trénink

Kruhový trénink je založený na komplexním posílení celého těla. Pestrá škála cviků a pomůcek (BOSU- balanční pomůcka, TRX- závěsný systém, činky, overbally, gumičky, therabandy) Vám přinesou efektivní a intenzivní procvičení všech svalových skupin v rámci jedné hodiny. Samostatné cviky jsou uspořádány do kruhu a střídají se po určitém časovém intervalu na jednotlivých stanovištích. Výhodou této formy cvičení je, že mohou cvičit muži i ženy zároveň a nejsou limitováni různou fyzickou úrovní jednotlivých cvičenců. V závěru hodiny je protažení celého těla. 

Kondiční kick box

Kick box je bojový sport, ve kterém se používají úderové techniky, kopy a klinče. V hodině kondičního kick boxu se naučíme, jak správně dát úder, kop a klinč. V první části hodiny se dostatečně rozcvičíme, budeme se učit technické dovednosti a v druhé půlce hodiny si vyzkoušíme naučené prvky ve vyšší intenzitě. Na konci hodiny si dáme relaxační cvičení. 

Lezení 

Místem výuky lezení je umělá stěna ve sportovním centru ČVUT. Stěna je rozčleněna na část, kde lze lézt pouze s lanem a „boulderingový“ sektor, ve kterém je možné lézt bez lana v nízkých výškách. Tyto hodiny jsou vhodné pro začátečníky i pro pokročilé lezce. Nevyučují se všechny dovednosti potřebné k provozování horolezectví ve volné přírodě.

Malý fotbal

Hrací plocha má tvar obdélníku. Délka 44-54 metru, šířka 22-30 metru. Povrch hřiště je z umělé trávy, ideální je sálová obuv nebo turfy. Hraje se zpravidla pět na pět. Povolené je hokejové střídání. 

MMA-(Mixed Martial Arts) 

Smíšená bojová umění je plnokontaktní bojový sport bez využití zbraní, umožňující údery i chvaty, boj ve stoje i na zemi, a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění.

Benefity pro studenty: naučí se bránit, komplexnost pohybu, zvládání stresových situací, zlepšení fyzické kondice.

MOVEMENT

V tomto předmětu se studenti seznámí s pohybem vlastního těla. Cílem, je naučit se vnímat vlastní tělo, mysl a pocity při    různorodém pohybu. Ovládnutí svého těla a mysli  přinese benefity všem sportovcům různého zaměření. Prevence zranění, ekonomičtější, koordinovanější  pohyb, mentální rozvoj. 

PILATES

Pilates je forma cvičení, která je zaměřena na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Pilates rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu a flexibilitu. Technika cvičení vede ke správnému držení celého těla, správnému dýchání a formuje dlouhé a štíhlé svaly.

Piloxing

- intervalové cvičení, které spojuje prvky boxu, pilates a tance.

Plavání

Výuka neplavců je zaměřena na technicky správný plavecký způsob prsa, u plavců na odstranění chyb (křivý střih, nesprávné dýchání apod.). Dále jsou studenti seznámeni s plaveckými způsoby znak, kraul a motýlek, pokročilí plavci se naučí další plavecké dovednosti, např. kotoulovou obrátku, startovní skok. Součástí výuky jsou i herní prvky vodní pólo, štafetové závody a různé „vodní hrátky“. 

Pohybový rozvoj

Budeme rozvíjet pohybovou inteligenci našeho těla pomocí netradičních pohybových, koordinačních, posilovacích a reakčních cvičení. Hlavním cílem předmětu bude rozvoj nových pohybových vzorů a dovedností. Naučíte se vnímat a používat svoje tělo v neobvyklých pozicích a situacích. 

Posilování

Ke kondičnímu posilování je využívána posilovna, která je vybavena velkým rozsahem jednoručních dvouručních i nakládacích činek, posilovacími stroji a ergometrickými stroji. Obsahem výuky je zvýšit nebo alespoň udržet tělesnou kondici abonentů, pěstování kultury těla a zlepšení tělesných proporcí cvičenců. Vrcholem roční výuky je účast na silovém dvojboji pořádaném v závěru letního semestru.

Sálová kopaná

Sálová kopaná se hraje na regulérním hřišti pro futsal, hracím povrchem je palubovka. Hraje se s míčem se sníženým odskokem, který je velkorysý k menším technickým nedostatkům hráčů. Hodiny jsou koncipovány se zaměřením na herní stránku s předpokladem, že studenti se s kopanou již někdy setkali.

Softbal

Výuka obsahuje rozcvičení, průpravná cvičení a vlastní hry. Úplní začátečníci jsou seznamováni se základními pravidly softbalu a osvojují si herní  a pálkařské dovednosti. V rámci průpravných cvičení jsou studenti rozděleni do skupin podle herní úrovně. Skupiny pracují samostatně  a procvičují  jednotlivé dovednosti, začátečníci  se zaměřují na co nejrychlejší osvojení si základních dovedností chytání a házení. Na hru se skupiny spojují. 

Sporty v přírodě

Ze sportů v přírodě jsou vybrány hlavně kanoistika, cyklistika a lyžování. Dále je výuka doplněna cyklistickými vyjížďkami. V zimním období probíhá výuka v tělocvičně s míčovými hrami (basketbal, florbal). Dále je výuka doplněna  nepovinnými  jednodenními  kurzy, jako je sjetí Berounky či cyklistický výlet a v zimě lyžařským víkendovým kurzem v Peci pod Sněžkou nebo v Bedřichově.

Squash

Hraje se  na certifikovaných kurtech Fiberesin. Hodiny jsou určeny  pro začátečníky i pokročilejší hráče. Student se během semestru seznámí s technikou úderů, pohybem po kurtu, s pravidly  a  taktikou při zápasech. Hodiny jsou koncipovány jak tréninkově se zaměřením na zlepšení techniky, tak herně, kdy si student vyzkouší hru  s různými soupeři. Na konci semestru je uspořádán turnaj.

Spinning

Spinning je jízda na stacionárním kole při motivující hudbě dle pokynů instruktora. Jedná se o nejmodernější druh aerobní zátěže pro každého bez ohledu na výkonnost. Nezatěžuje kloubní systém, posiluje kardiovaskulární systém a směřuje k celkovému zpevnění svalů, především nohou a hýždí. Díky kombinaci různé zátěže a frekvence šlapání lze v cvičební hodině absolvovat prakticky jakýkoliv profil trati. Začíná se od jednoduchých šlapacích technik a po jejich zvládnutí se postupuje až k těm nejsložitějším. Velkou výhodou je, že si každý nastavuje zátěž podle svého momentálního fyzického a psychického stavu.

Společenské (standardní) tance

Základní výuka společenských (standardních) tanců. Možnost vystoupení.

Step aerobic

Je forma kondičního cvičení s hudbou, která využívá pro zvýšení zátěže step. Během cvičení se na stepu používají různé typy kroků, skoků, poskoků a výstupů na step v rytmu hudby. Tyto jednotlivé prvky se skládají do jednoduchých pohybových sestav. Cvičení na stepech výrazně ovlivňuje svalstvo dolních končetin a hýžďové svalstvo a zároveň výrazně zatěžuje kardiovaskulární systém.

Cvičební lekce je rozdělena do dvou základních částí,  vlastní cvičení na stepu a cca 25 min cvičení rozvíjející břišní, zádové a prsní svalstvo. Závěr hodiny je věnován celkovému protažení a uvolnění zatížených svalů.

Stolní tenis

Hodiny probíhají ve specializované hale pro stolní tenis a jsou koncipované převážně jako herní. Student se seznámí s úderovou technikou (držení pálky, podání, lift, flip, topspin, drajv, smeč, slajs, čop, náraz), s obranou technikou (lobovaná, kontradrajvy, blokink kontratopspin, stopbal)  a  pohybem za stolem. Na konci semestru by student měl zvládnout zahájení hry s udržením míčku ve hře. 

Street dance

Street dance - začátečníci

Popis hodin: Studenti budou seznámeni s vybranými tanečními styly street dancu (house, locking, vogue etc.). Jeden styl se dělá minimálně 2 lekce, při níž se studenti naučí nejen krátký souhrn historie stylu, princip, ale i krátkou choreografickou vazbu, díky níž si rozvíjí svoje motorické schopnosti.

Struktura hodin: Ze začátku se studenti na hudbu rozhýbají a následovně protáhnou. Během první lekce následuje představení tanečního stylu (historie, základní tanečního kroky) a úvod do krátké choreografie. Během druhé lekce se styl procvičí a rozšíří se choreografie. Různými dalšími vyučovacími technikami se dále rozvíjí taneční dovednosti studentů v daném stylu.

Street dance - středně pokročilí

Popis hodin: Studenti si díky předloženým choreografiím rozvíjí svoje motorické schopnosti. Zároveň jsou studenti podněcováni různými cviky rozvíjet svoji tvůrčí dovednost.

Struktura hodin: Ze začátku se studenti na hudbu rozhýbají a následovně protáhnou. Studentům je následně představena choreografie, kterou se musí v omezeném časovém horizontu naučit a pak interpretovat. V rámci těchto choreografií mohou být "hluchá" místa, kde jsou studenti motivováni sami si choreografii vytvořit a tím procvičovat svojí tvůrčí činnost.

Street dance - pokročilí

Popis hodin: Studenti si díky předloženým choreografiím rozvíjí svoje motorické schopnosti. Zároveň jsou studenti podněcováni různými cviky rozvíjet svoji tvůrčí dovednost.

Struktura hodin: Ze začátku se studenti na hudbu rozhýbají a následovně protáhnou. Studentům je následně představena choreografie, kterou se musí v omezeném časovém horizontu naučit a pak interpretovat. V rámci těchto choreografií mohou být "hluchá" místa, kde jsou studenti motivováni sami si choreografii vytvořit a tím procvičovat svojí tvůrčí činnost. Pokročilí tanečníci mají pak možnost choreografickou vazbu předvést na kameru, z čehož je dále vytvořen sestřih z tréninku. Studenti mají možnost se pak zapojovat do představení na různých školních akcích.

Tenis

Tenisový klub VŠCHT Praha je sportovní klub podporující tenisové hráče z řad studentům a zaměstnanců Vysoké školy chemicko-technologické v Praze (VŠCHT Praha). Hráči, obvykle mírně pokročilí až pokročilí (závodní), mají možnost hrát na kurtech Víceúčelového sportoviště ČVUT – Kotlářka, které je situováno cca 10 min pěšky od Dejvického areálu VŠCHT. Sportoviště disponuje kurty s umělým povrchem a zázemím v podobě šaten a sociálního zařízení včetně sprch. Od podzimu do jara jsou kurty kryty přetlakovou tenisovou halou. Tenisový klub zajišťuje tenisové míče a umožňuje hráčům si zdarma zapůjčit i tenisové rakety. Z provozních důvodů není bohužel možné zajistit výuku začátečníků.

Vodní sporty 

Výuka kanoistiky + základy kajaku a paddleboardingu, probíhá na klidném a širokém úseku Vltavy pod Vyšehradem. Ve výuce je preferováno zvládnutí ovládání lodi, tzn. všechny dovednosti zadáka. Během 2-3 hodin vše zvládne i naprostý nováček.  Výuka na vodě probíhá polovinu semestru,  kvůli chladnému počasí druhou polovinu studenti absolvují v posilovně. Nedílnou součástí výuky jsou i jednodenní splutí Berounky, Sázavy nebo Vltavy.

Volejbal

Kolektivní hra, která na výkonnostní a především vrcholové úrovni vyžaduje zvládnutí množství koordinačně náročných herních činností, vysokou úroveň pohybových schopností, taktické myšlení a sehranost celého kolektivu. Výuka je zaměřena na základní volejbalová odbití, základy herních činností a součinnosti, individuální herní činnosti a základy herních kombinací, herní činnosti v rámci herních kombinací a týmovou činnost v rámci typové herní situace. 

Yoga Dance

Spojení základních pozic z powerjógy, klasického baletu, růyných moderních tanečních technik a jazzu.

Klasická powerjóga je obohacena o různé vlny tělem, pohybem do prostoru. Zvyšujeme koordinaci pohybu,

flexibilitu, ladnost a pružnost celého těla.

Závodní volejbal

Družstvo žen a mužů se zúčastňuje tréninku,  zaměřenému  na zvyšování individuálních dovedností, nácviku herních kombinací a kolektivnímu pojetí hry. Družstva  pravidelně reprezentují  v soutěži mezi vysokými školami v Praze ve vysokoškolské lize. Vrcholem ročního tréninkového procesu je účast na akademických hrách.

Zdravotní tělesná výchova 

Skladba výuky je nejen návodem k dlouhodobé péči o problematické partie mezilopatkového a bederního svalstva, ale i návodem pro udržování pružného a silného těla jednoduchými cviky. Obsahovou náplní  výuky je soubor  protahovacích, vyrovnávacích a posilovacích cvičení, které jsou zaměřeny  převážně na korekce pohybových vad a oslabení. Tělocvik se zaměřuje především na  posturální svalstvo páteře a svaly břicha, zároveň je podporován rozvoj svalového korzetu pomocí lehčích posilovacích cvičení.

Zumba

Představuje aerobní taneční aktivitu, při níž jsou kombinovány posilovací cviky

a taneční kroky z různých tanců (salsa, mambo, tango...) Cvičení probíha za doprovodu hudby. Začátek hodiny

je směřován na warm-up (zahřátí) a následuje "taneční párty".

Zumba Basic Steps level 1 - základní kroky zumby

Zumba Basic Steps level 2 - zapojení více tanečních stylů + posilování

Aktualizováno: 19.2.2024 20:26, Autor: Pavel Krejčík

Technická 3, Praha 6, budova B, 4. patro, nástavba X
Na katedru se nejlépe dostanete po schodišti SCH4 u bočního vchodu do budovy B až do posledního patra (hned vedle katedry společenských věd).
Šárka Cymbálová (sekretářka)
kancelář X37, tel: 220 44 3094,
Úřední hodiny:
pondělí – čtvrtek: 8:00–11:30, 12:15–14:00,
pátek 8:00-12:00
zobrazit plnou verzi