Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaKTV  → Lidé
iduzel: 2130
idvazba: 13630
šablona: stranka
čas: 25.9.2020 17:28:28
verze: 4723
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Lidé

Foto

Jméno / pozice

E-mail / telefon

Konzultační hodiny / kancelář

Sportovní zaměření

Martin Mašek (originál) Mgr. Martin Mašek
Vedoucí
masekm@vscht.cz
220 44 - 3090
Po 9:30-10:30 a Út 10:00-11:00
x38
squash, stolní tenis
šířka 215px PaedDr. Miroslava Benešová 

mirka.beneska@gmail.com    cvičení pro zaměstnance
šířka 215px Šárka Cymbálová
Sekretářka
cymbalos@vscht.cz
220 44 - 3094

Po-Čt 9:00-14:00 Pá 9:00-12:00
x37

další viz aktuality

sekretářka ÚTVS
výška 215px Mgr. Pavel Hadrava
Hospodář
hadravap@vscht.cz
220 44 - 3124
Po 9:30-10:30 a ČT 12:30-13:30
x35
lezení, kopaná, volejbal
výška 215px Mgr. Pavel Bakule bakulep@vscht.cz
220 44 - 4412
Po 9:30-10:30 a St 11:00-12:00
x36
florbal, judo, kanoistika
výška 215px Mgr. Jan Čtvrtečka ctvrtecj@vscht.cz
220 44 - 4412
Po 9:30-10:30 a Čt 17:30-18:30
x36
basketbal, badminton, sálová kopaná
šířka 215px

Mgr. Petruše Josefusová

Tajemník

petrajosefusova@email.cz 
220 44 - 3146

Po 9:30-10:30 a Út 11:00-12:00
x33

zk.období

ST 10:00-11-00

softbal, zdravotní TV, beach volejbal, step aerobic
foto krejčík (originál) Pavel Krejčík

Pavel.Krejcik@vscht.cz 

220 44 - 3091

Po 9:30-10:30, St 8:15-9:15 

 x 34

zdravotní TV, volejbal,  jóga, fotbal, atletika, bootcamp
  Caletková Romana

Romana.Caletkova@vscht.cz 

220 44 - 3091

Po 9:30-10:30 Út 10:45-11:45

x34

 
  ◳ Lucka (jpg) → (ořez 215*215px) Životská Lucie

Lucie.Zivotska@vscht.cz 

220 44 - 3146

Po 9:30-10:30 St 11:00-12:00

x33

aerobik, pilates, body form
  Sidunov Matěj

Matej.Sidunov@vscht.cz 

220 44 - 3124

Po 9:30-10:30 St 14:30-15:30

x35

 
Aktualizováno: 21.9.2020 12:43, Autor: Šárka Cymbálová

Technická 3, Praha 6, budova B, 4. patro, nástavba X
Na katedru se nejlépe dostanete po schodišti SCH4 u bočního vchodu do budovy B až do posledního patra (hned vedle katedry společenských věd).
Šárka Cymbálová (sekretářka)
kancelář X37, tel: 220 44 3094,
Úřední hodiny:
pondělí – čtvrtek: 8:00–11:30, 12:15–14:00,
pátek 8:00-12:00
zobrazit plnou verzi