Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaKTV  → Výsledky soutěží → 2017 → Běh chemiků
iduzel: 40921
idvazba: 43948
šablona: stranka_ikona
čas: 7.7.2020 19:23:55
verze: 4671
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Běh chemiků

Běh chemiků 56.ročník - výsledky

 
 

Ženy 2 800m

 

pořadí

jméno

ročník

jednota

čas

 

1.

Hujáková Kateřina

1998

TJV

14:21

 

2.

Fišerová Ludmila

2003

TJ Stodůlky

14:46

 

3.

Kadlecová Adéla

1996

UK

15:33

 

4.

Petríková Eliška

1996

VŠCHT-FPBT

15:54

 

5.

Pokopová Štěpánka

1998

VŠCHT-FCHT

20:19

 

Ženy (nad 35 let) 2 800m

 

pořadí

jméno

ročník

jednota

čas

 

1.

Borovičková Lenka

1973

Chemie Praha

13:12

 

2.

Mališová Karla

1960

VŠCHT

13:40

 

3.

Seemanová Jana

1975

Sokol Strašnice

17:31

 

Mílaři 2 800m

 

pořadí

jméno

ročník

jednota

čas

 

1.

Halberštát Jan

1998

VŠCHT-FCHI

9:49

 

2.

Axmann Šimon

1987

VŠCHT-FCHI

10:37

 

3.

Woller David

1993

TJ Stodůlky

10:37

 

4.

Havíř Šimon

1998

VŠCHT-FCHT

10:41

 

5.

Šubrt Jan

1997

VŠCHT FCHT

 

11:02

 

6.

Ďurčo Dominik

1997

VŠCHT FCHT

 

11:37

 

7.

Seeman Tomáš

1968

Medicina Praha

 

11:59

 

8.

Kuneš Lukáš

1995

2.LFUK

14:35

 

9.

Duc Thinh Le

1997

VŠCHT-FCHT

14:50

 

10.

Jindra David

1960

 

12:27

 

Vytrvalci 8 400m

 
 

pořadí

jméno

ročník

jednota

čas

 

1.

Flašar Jan

1986

SK Dvory

29:55

 

2.

Pokorný Jan

1988

TJ Stodůlky

30:25

 

3.

Navrátil Šimon

1997

SK Praga

31:24

 

4.

Skalka Jakub

1991

 

31:33

 

5.

Jindra Adam

1990

TJ Stodůlky

32:38

 

6.

Malý Jiří

1977

 

35:10

 

7.

Vašina Jiří

1974

Praha 6

37:36

 

8.

Hejkrlík Filip

1979

Sabzo

37:50

 

9.

Kašík Josef

1978

TRI Homolka

36:39

 

10.

Gregoriades Tomáš

1983

Herbalife

42:14

 

11.

Sitár Matúš

1997

 

46:18

 

12.

Kuchánek Michal

2001

TJ Stodůlky

52:00

 

13.

Kuneš Lukáš

1995

VSK Human

58:42

 

Veteráni (nad 40let) 8 400m

 

pořadí

jméno

ročník

jednota

čas

 

1.

Kotlík Kamil

1977

 

35:50

 

2.

Maleček Martin

1975

Žižkovský Tygři

36:04

 

3.

Vlček Bohumil

1960

Praha 13

38:13

 

4.

Fišer Pavel

1966

TJ

42:26

 

5.

Jakš Josef

1957

CK Lovosice

45:06

 

6.

Šnajberk Jiří

1957

Sabzo

47:26

 

7.

Nový Břetislav

1947

Sabzo

47:57

 

8.

Dolejš Radomír

1958

Sabzo

53:39

 

Mimo závod

 

pořadí

jméno

ročník

jednota

čas

 

 

Rada Martin

2003

Dukla

10:14

 

 

Rada Petr

1964

ACOH

13:32

 
Aktualizováno: 16.10.2017 10:28, Autor: Šárka Cymbálová

Technická 3, Praha 6, budova B, 4. patro, nástavba X
Na katedru se nejlépe dostanete po schodišti SCH4 u bočního vchodu do budovy B až do posledního patra (hned vedle katedry společenských věd).
Šárka Cymbálová (sekretářka)
kancelář X37, tel: 220 44 3094,
Úřední hodiny:
pondělí – čtvrtek: 8:00–11:30, 12:15–14:00,
pátek 8:00-12:00
zobrazit plnou verzi