Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaKTV  → Výsledky soutěží → 2014 → Běh chemiků
iduzel: 24837
idvazba: 31279
šablona: stranka
čas: 9.4.2020 21:02:58
verze: 4653
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Běh chemiků

 

Běh chemiků 53.ročník - výsledky
Ženy 2 800m
pořadí jméno ročník jednota čas
1. Nývltová Marcela 1985 VSK Medik 12:28
2. Chmelíková Kristýna 1988   13:15
3. Hosnedlová Markéta 1992 Žizkov 14:24
4. Daníčková Gabriela 1995 VŠCHT 15:29
5. Zemanová Zuzana 1994 VŠCHT 15:37
6. Mühlhansová Andrea 1988 VŠCHT 15:47
7. Mouleová Irena 1995 VŠCHT 15:53
8. Pustelníková Lucie 1984 VŠCHT 19:38
Ženy (nad 35 let) 2 800m
pořadí jméno ročník jednota čas
1. Borovičková Lenka 1973 VSK Chemie 12:01
2. Svěchotová Hana 1973 Spartak Praha 4 13:00
3. Mališová Karla 1960 VŠCHT 13:45
4. Kovářová Zdeňka 1951 VŠCHT 19:16
Mílaři 2 800m
pořadí jméno ročník jednota čas
1. Pařízek Ondřej 1991 VŠCHT 11:07
2. Sita Jaroslav 1994 VŠCHT 11:28
3. Turenko Mykyta 1994 VŠCHT 13:18
3. Axman Jakub 1995 VŠCHT 13:18
5. Kodr Karel 1970 Žižkov 14:16
6. Balogh Lukáš 1993 VŠCHT 14:17
7. Svěchota Matyáš 2003 Spartak Praha 4 15:14
Vytrvalci 8 400m
pořadí jméno ročník jednota čas
1. Jindra Adam 1990 TJ Stodůlky 30:05
2. Pokorný Jan 1988 TJ Stodůlky 30:06
3. Kubričan Lukáš 1984 Dukla Brandýs 30:32
4. Máka Daniel 1992 VOŠ ČUS 33:10
5. Krajíček Vojtěch 1988   34:09
6. Kubeš Stanislav 1988 VŠCHT 35:18
7. Šebek Jiří 1980 VŠCHT 36:13
8. Balatka Tomáš 1980 Všechlapy 36:22
9. Kroupa Štěpán 1975   37:14
10. Krčmák Maxmilian 1993 VŠCHT 38:19
11. Siegel Jakub 1981 VŠCHT 38:21
12. Kapal Tomáš 1994 VŠCHT 38:59
13. Hejkrlík Filip 1979 Spartak Slatiňany 39:37
14. Kessler Filip 1982 ČVUT 41:02
15. Lankaš Ondřej 1980 Jižní Čechy 43:19
16. Gabryš Vítězslav 1986   48:10
Veteráni (nad 40let) 8 400m
pořadí jméno ročník jednota čas
1. Vaněk Petr 1961 AC Praha 33:18
2. Ulbrich Pavel 1974 VŠCHT 33:50
3. Jindra David 1960   36:36
4. Ginezela Petr 1972 cyklo vape 37:39
5. Seeman Tomáš 1968 Medicina 38:49
6. Holub Jaroslav 1962 Liga100 Praha 38:57
7. Svozil Daniel 1971 VŠCHT 38:59
8. Rada Petr 1964 obora Hvězda 40:12
9. Kinsl Jan 1971   40:33
10. Jakš Josef 1957 CK Lovosice 42:16
11. Klaška Pavel 1965 DKP Kotlářka 42:52
12. Rock Jan 1954 obora Hvězda 44:49
13. Špičák Aleš 1955 technika Praha 45:40
14. Ledvina Tomáš 1963 VC Praha 51:18
15. Březina Tomáš 1970 Sabzo 1:01,34
Aktualizováno: 4.4.2016 13:10, Autor: Martin Mašek

Technická 3, Praha 6, budova B, 4. patro, nástavba X
Na katedru se nejlépe dostanete po schodišti SCH4 u bočního vchodu do budovy B až do posledního patra (hned vedle katedry společenských věd).
Šárka Cymbálová (sekretářka)
kancelář X37, tel: 220 44 3094,
Úřední hodiny:
pondělí – čtvrtek: 8:00–11:30, 12:15–14:00,
pátek 8:00-12:00
zobrazit plnou verzi