Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaKTV  → přehled hodin TV
iduzel: 2121
idvazba: 2518
šablona: stranka
čas: 14.11.2019 14:24:56
verze: 4621
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

přehled hodin TV

ROZVRH VÝUKY TĚLESNÉ VÝCHOVY  - zimní semestr 2019/20

PONDĚLÍ
skup. sport čas objekt vyučuje poznámka
1 zdravotní TV 11.00 - 12.00 stadion Kotlářka Krejčík  
2 lezení 11.30 - 13.00 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
3 posilovna 12.00 - 13.00 ČVUT-sport.centrum Mašek  
4 plavání 12.30 - 13.30 bazén Juliska Krejčík  
5 posilovna 13.00 - 14.00 ČVUT-sport.centrum Mašek  
6 zdravotní TV 13.00 - 14.00 stadion Kotlářka Josefusová  
7 lezení 13.00 - 14.30 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
8 posilovna 14.00 - 15.00 ČVUT-sport.centrum Mašek  
9 aerobik mix 14.00 - 15.00 ČVUT-sport.centurm Životská  
10 pilates 15.00 - 16.00 ČVUT-sport.centrum Životská  
11 aerobik 16.00 - 17.00 ČVUT-sport.centrum Čerbáková  
12 squash - oddíl 17.00 - 18.00 Cibulka-squashpark Mašek jen pro členy VSK
13 bodyforming  17.00 - 18.00 ČVUT-sport.centrum Čerbáková  
14 volejbal 17.30 - 19.00 Budějovická Čtvrtečka  
15 volejbal mírně pokročilí 17.30 - 19.00 ZŠ U Krčského lesa Krejčík  
16 volejbal-ženy závodní+muži pokr. 19.00 - 20.30 ZŠ U Krčského lesa Krejčík  
17 volejbal pokročilí 19.00 - 20.30 Budějovická Čtvrtečka  
18 florbal pokročilí 20.30 - 22.00 stadion Kotlářka Bakule  
19 hokej 22.30 - 24.00 Hvězda Čtvrtečka  
ÚTERÝ
skup. sport čas objekt vyučuje poznámka
20 beach volejbal 8.00 - 9.30 Strahov Josefusová jen pro členy VSK
21 zdravotní TV 10.00 - 11.00 stadion Kotlářka Krejčík  
22 stojka kloubní kondice 11.00 - 12.00 stadion Kotlářka Krejčík  
23 stolní tenis 12.00 - 13.30 stadion Kotlářka Mašek  
24 sálová kopaná 12.00 - 13.30 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
25 plavání 12.30 - 13.30 bazén Juliska Čtvrtečka  
26 step aerobic 12.30 - 13.30 ČVUT-sport.centrum Josefusová  
27 kruhový trénink 13.30 - 14.30 ČVUT-sport.centrum Josefusová  
28 stolní tenis 13.30 - 15.00 stadion Kotlářka Mašek  
29 kanoistika 13.30 - 15.00 loděnice Sparta Praha, ČVUT-sport.centrum,  Bakule  
30 posilovna 14.00 - 15.00 ČVUT-sport.centrum Čtvrtečka  
31 posilovna 15.00 - 16.00 ČVUT-sport.centrum Čtvrtečka  
32 spinning 16.15 - 17.15 Evropská Bakule  
33 spinning 17.15 - 18.15 Evropská Bakule  
34 basketbal - pokročilí 19.15 - 20.45 ZŠ U Krčského lesa Čtvrtečka  
STŘEDA
skup. sport čas objekt vyučuje poznámka
35 zákl. judo, sebeobrana 8.30 - 9.30 stadion Kotlářka Bakule  
36 zákl. judo, sebeobrana 9.30-10.30 stadion Kotlářka Bakule  
37 step aerobic 9.30 - 10.30 ČVUT-sport.centrum Josefusová  
38 zdravotní TV 11.15 - 12.15 stadion Kotlářka Josefusová  
39 lezení 12.00 - 13.30 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
40 plavání 12.30 - 13.30 bazén Juliska Bakule  
41 aerobik 13.00 - 14.00 ČVUT-sport.centrum Čerbáková  
42 lezení 13.30 - 15.00 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
43 softball 13.30 - 15.00 stadion Kotlářka Josefusová  
44 bodyforming  14.00 - 15.00 ČVUT-sport.centrum Čerbáková  
45 lukostřelba 14.30 - 15.30 Tyršův vrch Čtvrtečka  
46 lukostřelba 15.30 - 16.30 Tyršův vrch Čtvrtečka  
47 florbal 16.30 - 18.00 ZŠ U Krčského lesa Bakule  
48 sálová kopaná 17.00 - 18.30 ZŠ Alžírská Krejčík  
49 florbal 18.00 - 19.30 ZŠ U Krčského lesa Bakule  
50 body balance 18.00 - 19.00 DDM Dolákova Nemravová  
51 posilovna 18.00 - 19.00 ČVUT-sport.centrum Josefusová  
52 posilovna 19.00 - 20.00 ČVUT-sport.centrum Josefusová  
53 dance aerobik 19.00 - 20.00 DDM Dolákova Nemravová  
54 aerobik mix 20.00 - 21.00 Budějovická Životská  
55 body form 21.00 - 22.00 Budějovická Životská  
ČTVRTEK
skup. sport čas objekt vyučuje poznámka
56 zdravotní TV 11.00 - 12.00 stadion Kotlářka Krejčík  
57 pohybový rozvoj 12.00 - 13.00 stadion Kotlářka Krejčík  
58 stolní tenis 12.00 - 13.30 stadion Kotlářka Mašek  
59 posilovna 12.00 - 13.00 ČVUT-sport.centrum Josefusová  
60 stolní tenis 13.30 - 15.00 stadion Kotlářka Mašek  
61 aerobik 13.00 - 14.00 ČVUT-sport.centrum Čerbáková  
62 lezení 14.30 - 16.00 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
63 bodyforming  14.00 - 15.00 ČVUT-sport.centrum Čerbáková  
64 beach volejbal 14.00 - 15.30  Strahov Josefusová  
65 mini kopaná 15.00 - 16.00 ČVUT-sport.centurm Krejčík  
66 beach volejbal 15.30 - 17.00 Strahov Josefusová  
67 veslování 16.00 - 17.00 Evropská Bakule  
68 jóga 1. 16.00 - 17.00 ČVUT-sport.centrum Krejčík  
69 volejbal mírně pokročilí 16.00 - 17.30 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
70 jóga 2. 17.00 - 18.00 ČVUT-sport.centrum Krejčík  
71 volejbal - začátečníci 17.30 - 19.00 Budějovická Musílková  
72 volejbal - pokročilí 17.30 - 19.00 ČVUT-sport.centrum Hadrava  
73 florbal 18.30 - 20.00 ZŠ U Krčského lesa Bakule  
74 badminton - začátečníci 19.00 - 20.00 Vrša sport.centrum Čtvrtečka  
75 volejbal -  pokročilí 19.00 - 20.30 Budějovická Musílková  
76 badminton - stř.pokročilí 20.00 - 21.00 Vrša sport.centrum Čtvrtečka  
77 badminton - pokročilí 21.00 - 22.00 Vrša sport.centrum Čtvrtečka   
PÁTEK
skup. sport čas objekt vyučuje poznámka
78 pilates 9.00 - 10.00 stadion Kotlářka Životská  
79 cyklistika 9.00 - 12.00 loděnice Sparta Praha Čtvrtečka po dobu 6 týdnů
80 pilates 10.00 - 11.00 stadion Kotlářka Životská  
81 kruhový trénink 10.00 - 11.00 stadion Kotlářka Suchelová  
82 kruhový trénink 11.00 - 12.00 stadion Kotlářka Suchelová  
83 lezení-bouldering 11.30 - 13.00 Boulder Bar Hadrava  
84 tenis oddíl 12.00 - 14.00 ČVUT-sport.centrum Hamáček jen pro členy VSK
85 plavání 12.30 - 13.30 bazén Juliska Suchelová  

 

Aktualizováno: 16.9.2019 10:06, Autor: Šárka Cymbálová

Technická 3, Praha 6, budova B, 4. patro, nástavba X
Na katedru se nejlépe dostanete po schodišti SCH4 u bočního vchodu do budovy B až do posledního patra (hned vedle katedry společenských věd).
Šárka Cymbálová (sekretářka)
kancelář X37, tel: 220 44 3094,
Úřední hodiny:
pondělí – čtvrtek: 8:00–11:30, 12:15–14:00,
pátek 8:00-12:00
zobrazit plnou verzi