Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaKTV  → přehled hodin TV
iduzel: 2121
idvazba: 2518
šablona: stranka
čas: 25.7.2017 18:47:32
verze: 3733
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

přehled hodin TV

ROZVRH VÝUKY TĚLESNÉ VÝCHOVY  – letní semestr 2016/17

PONDĚLÍ

skup.

sport

čas

objekt

vyučuje

poznámka

1

softball

11.00 - 12.30

stadion Kotlářka

Josefusová

 zrušeno

2

body balance

11.00 - 12.00

stadion Kotlářka

Benešová

 

3

lezení

11.30 - 13.00

ČVUT-sport.centrum

Hadrava

 

4

posilovna

12.00 - 13.00

ČVUT-sport.centrum

Novotný

 

5

plavání

12.30 - 13.30

bazén Juliska

Benešová

 

6

posilovna

13.00 - 14.00

ČVUT-sport.centrum

Novotný

 

7

zdravotní TV

13.00 - 14.00

stadion Kotlářka

Josefusová

 

8

lezení

13.00 - 14.30

ČVUT-sport.centrum

Hadrava

 

9

posilovna

14.00 - 15.00

ČVUT-sport.centrum

Novotný

 

10

aerobik

16.00 - 17.00

ČVUT-sport.centrum

Čerbáková

 

11

squash - oddíl

17.00 - 18.00

Cibulka-squashpark

Mašek

jen pro členy VSK

12

bodyforming

17.00 - 18.00

ČVUT-sport.centrum

Čerbáková

 

13

volejbal

17.30 - 19.00

Budějovická

Čtvrtečka

 

14

volejbal mírně pokročilí

17.30 - 19.00

ZŠ U Krčského lesa

Novotný

 

15

volejbal-ženy závodní+muži pokr.

19.00 - 20.30

ZŠ U Krčského lesa

Novotný

 

16

volejbal pokročilí

19.00 - 20.30

gym.Budějovická

Čtvrtečka

 

17

florbal pokročilí

20.30 - 22.00

stadion Kotlářka

Bakule

 

ÚTERÝ

skup.

sport

čas

objekt

vyučuje

poznámka

18

beach volejbal

8.00-10.00

Strahov

Josefusová

jen pro členy VSK

19

kalanetika

10.00-11.00

stadion Kotlářka

Benešová

 
20

hokej

10.00-11.00

Hvězda

Čtvrtečka

 

21

stolní tenis

12.00 - 13.30

stadion Kotlářka

Mašek

 

22

sálová kopaná

12.00 - 13.30

ČVUT-sport.centrum

Hadrava

 

23

plavání

12.30 - 13.30

bazén Juliska

Benešová

 

24

step aerobic

12.30 - 13.30

ČVUT-sport.centrum

Josefusová

 

25

funkční trénink

13.30 - 14.30

ČVUT-sport.centrum

Josefusová

 

26

stolní tenis

13.30 - 15.00

stadion Kotlářka

Mašek

 

27

kanoistika

14.00 - 15.00

ČVUT-sport.centrum

Bakule

 posilovna

28

posilovna

14.00 - 15.00

ČVUT-sport.centrum

Novotný

 

29

posilovna

15.00 - 16.00

ČVUT-sport.centrum

Novotný

 

30

sporty v přírodě

15.00 - 16.00

ČVUT-sport.centrum

Čtvrtečka

 zrušeno

31

spinning

16.15 - 17.15

Evropská

Bakule

 

32

spinning

17.15 - 18.15

Evropská

Bakule

 

33

basketbal - pokročilí

19.00 - 20.30

ZŠ U Krčského lesa

Čtvrtečka

 

STŘEDA

skup.

sport

čas

objekt

vyučuje

poznámka

34

zákl. judo, sebeobrana

8.30-9.30

stadion Kotlářka

Bakule

 
35

zákl. judo, sebeobrana

9.30-10.30

stadion Kotlářka

Bakule

 
36

step aerobic

9.30 - 10.30

ČVUT-sport.centrum

Josefusová

 

37

zdravotní TV

11.15 - 12.15

stadion Kotlářka

Josefusová

 

38

veslování

11.45-12.45

Evropská

Bakule

 
39

lezení

12.00 - 13.30

ČVUT-sport.centrum

Hadrava

 
40

plavání

12.30 - 13.30

bazén Juliska

Benešová

 

41

aerobik

13.00 - 14.00

ČVUT-sport.centrum

Čerbáková

 

42

lezení

13.30 - 15.00

ČVUT-sport.centrum

Hadrava

 
43

softball

13.30 - 15.00

stadion Kotlářka

Josefusová

 

44

bodyforming

14.00 - 15.00

ČVUT-sport.centrum

Čerbáková

 

45

lukostřelba

14.30 - 15.30

Tyršův vrch

Čtvrtečka

 
46

lukostřelba

15.30-16.30

Tyršův vrch

Čtvrtečka

 
47

florbal

16.30 - 18.00

ZŠ U Krčského lesa

Bakule

 

48

sálová kopaná

17.00 - 18.30

ZŠ Alžírská

Čtvrtečka

 

49

florbal

18.00 - 19.30

ZŠ U Krčského lesa

Bakule

 

50

kalanetika

18.00 - 19.00

DDM Dolákova

Benešová

 

51

posilovna

18.00 - 19.00

ČVUT-sport.centrum

Josefusová

 

52

posilovna

19.00 - 20.00

ČVUT-sport.centrum

Josefusová

 

53

zdravotní TV

19.00 - 20.00

DDM Dolákova

Benešová

 

ČTVRTEK

skup.

sport

čas

objekt

vyučuje

poznámka

54

body balance

11.00 - 12.00

stadion Kotlářka

Benešová

 

55

zdravotní TV

12.00 - 13.00

stadion Kotlářka

Benešová

 

56

stolní tenis

12.00 - 13.30

stadion Kotlářka

Mašek

 

57

posilovna

12.00 - 13.00

ČVUT-sport.centrum

Čtvrtečka

 

58

stolní tenis

13.30 - 15.00

stadion Kotlářka

Mašek

 

59

aerobik

14.00-15.00

ČVUT-sport.centrum

Čerbáková

 
60

lezení

14.30 - 16.00

ČVUT-sport.centrum

Hadrava

 

61

bodystyling

15.00 - 16.00

ČVUT-sport.centrum

Čerbáková

 

62

beach volejbal

14.00-15.30

Strahov

Josefusová

 
63

beach volejbal

15.30-17.00

Strahov

Josefusová

 

64

frisbee

16.00 - 17.30

Fitclub Kozák

Novotný

 zrušeno
65

volejbal mírně pokročilí

16.00 - 17.30

ČVUT-sport.centrum

Hadrava

 

66

volejbal - začátečníci

17.30 - 19.00

Budějovická

Novotný

 

67

volejbal - pokročilí

17.30 - 19.00

ČVUT-sport.centrum

Hadrava

 

68

florbal

18.30-20.00

ZŠ Jírovcovo nám.

Bakule

 

69

badminton - začátečníci

19.00 - 20.00

TC Ježura

Čtvrtečka

 

70

volejbal -  pokročilí

19.00 - 20.30

Budějovická

Novotný

 

71

badminton - stř.pokročilí

20.00 - 21.00

TC Ježura

Čtvrtečka

 

72

florbal

20.00 - 21.30

ZŠ Jírovcovo nám.

Bakule

zrušeno 

73

badminton - pokročilí

21.00 - 22.00

TC Ježura

Čtvrtečka

  

Pátek

skup.

sport

čas

objekt

vyučuje

poznámka

74

zdravotní TV

9.00-10.00

stadion Kotlářka

Josefusová

 
75

kruhový trénink

10.00 - 11.00

stadion Kotlářka

Zvelebil

 

76

kruhový trénink

11.00-12.00

stadion Kotlářka

Zvelebil

 
77

lezení - bouldering

11.30 - 13.00

Boulder Bar

Hadrava

 

78

tenis oddíl

12.00 - 14.00

ČVUT-sport.centrum

Čtvrtečka

jen pro členy VSK

79

plavání

12.30 - 13.30

bazén Juliska

Novotný

 

 

Aktualizováno: 23.2.2017 14:00, Autor: Šárka Cymbálová

Technická 3, Praha 6, budova B, 4. patro, nástavba X
Na katedru se nejlépe dostanete po schodišti SCH4 u bočního vchodu do budovy B až do posledního patra (hned vedle katedry společenských věd).
Šárka Cymbálová (sekretářka)
kancelář X37, tel: 220 44 3094,
Úřední hodiny:
pondělí – čtvrtek: 8:00–11:30, 12:15–14:00,
pátek 8:00-12:00
zobrazit plnou verzi