Počkejte prosím chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaKTV  → Reprezentace → Poradna (studium, kariéra, psychika)
iduzel: 61223
idvazba: 87465
šablona: stranka
čas: 26.6.2024 01:11:25
verze: 5420
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 61223
idvazba: 87465
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'ktv.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/reprezentace/poradna-studium-kariera-psychika'
iduzel: 61223
path: 8547/4135/944/1357/11543/61223
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Poradna (studium, kariéra, psychika)

Milí studenti,

obracíme se na vás jako na sportovní reprezentanty VŠCHT. Je nám jasné, že skloubit kariéru vrcholového sportovce s náročným vysokoškolským studiem asi není hračka. Z toho důvodu bychom vám rádi představili a nabídli služby PKC. Můžou vám pomoci s vybalancováním školních a sportovních povinností, hledáním praxe nebo třeba s rozhodováním, kam a jak dál po škole. Možná si říkáte, že na další aktivitu už nemáte v rozvrhu prostor, což je pochopitelné, nicméně z dlouhodobého hlediska by se to mohlo vyplatit. Zkuste to , stačí kliknout !

 

 Poradenské a kariérní centrum

 

Co nabízíme:

Kariérní poradna

V rámci kariérní poradny vám nabízíme pomoc s určením vhodné kariérní cesty, poskytujeme konzultace k CV a zároveň si zde můžete s pomocí profesionála uvědomit své silné a slabé stránky. Zjistíte, jaký typ práce by vás mohl naplňovat, na co se osobnostně hodíte a ujasníte si vaše krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Nebo můžete s poradcem zkonzultovat rozhodnutí mezi konkrétními pracovními nabídkami či jak se připravit na pohovor a jak zvládnout sebeprezentaci.

 

Psychologická poradna

Umožňujeme vám konzultovat rozličné osobní problémy, krizové situace, ale pomůžeme vám i se studijními nesnázemi.

 

Mentoring

Zajímaly by vás zkušenosti člověka, kterému už se podařilo najít balanc mezi dvěma odlišnými zaměřeními? Zkuste mentoring. Mentor sdílí své zkušenosti a znalosti v určité oblasti, a tím pomáhá menteemu v růstu a rozvoji jak po odborné, tak osobní stránce. Každá mentoringová dvojice tvoří unikátní partnerství s prostorem pro dialog, vzájemné učení a reflexi.

 

Akademie kompetencí

Přednášky vám přiblíží oblasti, které ve školním sylabu nenajdete, ale pro život mimo zdi školy (ale i uvnitř) se víc než hodí. Work-study-life balance, efektivní učení, práce s emocemi, veřejné vystupování, právní gramotnost a další.

 

Tutoři

Nevíte si rady, jak se přihlásit na zkoušku, nebo na co vše myslet v období zápisů? Na co se nejvíc soustředit, když nestíháte? Nebo kde hledat doučování, když už trochu plavete v klíčovém předmětu? Obraťte se na Tutory, skupinu zkušenějších studentů, kteří dobrovolně pomáhají ostatním zorientovat se v občas matoucích školních pravidlech.

 

Zaujalo vás něco? Koukněte na naše webové stránky a přihlaste se nebo nás kontaktujte! A pamatujte, že jsme otevření vašim námětům na zlepšení školního prostředí a zpříjemnění vašeho studia. Budeme se těšit na viděnou!

 

Hodně úspěchů ve škole a sportu!

 

Martin Mašek/ved. Ústavu tělesné výchovy a sportu

Koordinátor projektu UNIS , podpora sportovců na VŠCHT Praha

Aktualizováno: 25.11.2023 12:18, Autor: Pavel Krejčík

Technická 3, Praha 6, budova B, 4. patro, nástavba X
Na katedru se nejlépe dostanete po schodišti SCH4 u bočního vchodu do budovy B až do posledního patra (hned vedle katedry společenských věd).
Šárka Cymbálová (sekretářka)
kancelář X37, tel: 220 44 3094,
Úřední hodiny:
pondělí – čtvrtek: 8:00–11:30, 12:15–14:00,
pátek 8:00-12:00
zobrazit plnou verzi