ROZVRH VÝUKY TĚLESNÉ VÝCHOVY - letní semestr 2023/24 | |||||
PONDĚLÍ | |||||
skup. | sport | čas | objekt | vyučuje | poznámka |
1 | atletika | 11.00 - 12.00 | stadion Kotlářka | Krejčík | |
2 | pilates | 11.00 - 12.00 | stadion Kotlářka | Životská | |
3 | lezení | 11.30 - 13.00 | ČVUT-sport.centrum | Hadrava | |
4 | posilovna | 12.00 - 13.00 | ČVUT-sport.centrum | Sidunov | |
5 | plavání | 12.30 - 13.30 | bazén Juliska | Životská | |
6 | zdravotní TV | 12.30 - 13.30 | stadion Kotlářka | Josefusová | |
7 | posilovna | 13.00 - 14.00 | ČVUT-sport.centrum | Sidunov | |
8 | zdravotní TV | 13.30 - 14.30 | stadion Kotlářka | Josefusová | |
9 | lezení | 13.00 - 14.30 | ČVUT-sport.centrum | Hadrava | |
10 | posilovna | 14.00 - 15.00 | ČVUT-sport.centrum | Sidunov | |
11 | aerobic | 14.00 - 15.00 | ČVUT-sport.centurm | Životská | |
12 | step aerobic | 15.00 - 16.00 | ČVUT-sport.centrum | Caletková | zrušeno |
13 | step aerobic | 15.30 - 16.30 | ČVUT-sport.centrum | Caletková | |
14 | házená mix | 16.00 - 17.30 | ČVUT-sport.centrum | Krejčík | |
15 | power jóga | 16.30 - 17.30 | ČVUT-sport.centrum | Caletková | |
16 | volejbal | 17.30 - 19.00 | gym.Budějovická | Čihák | |
17 | volejbal mírně pokročilí | 17.30 - 19.00 | ZŠ U Krčského lesa | Sidunov | |
18 | spinning | 17.30 - 18.30 | Evropská | Bakule | |
19 | volejbal-ženy závodní | 19.00 - 20.30 | ZŠ U Krčského lesa | Sidunov | |
20 | volejbal pokročilí | 19.00 - 20.30 | gym.Budějovická | Čihák | |
21 | street dance | 19:00 - 20:30 | Chodov | Šantrůčková | |
22 | florbal pokročilí | 20.30 - 22.00 | stadion Kotlářka | Bakule | |
ÚTERÝ | |||||
skup. | sport | čas | objekt | vyučuje | poznámka |
23 | body form | 10.00 - 11.00 | stadion Kotlářka | Životská | |
24 | MMA | 10.00 - 11.00 | Eastside GYM | Sidunov | |
25 | kruhový trénink | 11.00 - 12.00 | stadion Kotlářka | Životská | |
26 | MMA | 11.00 - 12.00 | Eastside GYM | Sidunov | |
27 | stolní tenis | 12.00 - 13.30 | stadion Kotlářka | Mašek | |
28 | sálová kopaná | 12.00 - 13.30 | ČVUT-sport.centrum | Hadrava | |
29 | plavání | 12.30 - 13.30 | bazén Juliska | Josefusová | |
30 | volejbal | 12.30 - 13.30 | ČVUT-sport.centrum | Caletková | zrušeno |
31 | volejbal | 13.30 - 14.30 | ČVUT-sport.centrum | Caletková | |
32 | sebeobrana | 13.30 - 14.30 | Eastside GYM | Sidunov | |
33 | stolní tenis | 13.30 - 15.00 | stadion Kotlářka | Mašek | |
34 | posilovna | 14.00 - 15.00 | ČVUT-sport.centrum | Josefusová | |
35 | posilovna | 15.00 - 16.00 | ČVUT-sport.centrum | Josefusová | |
36 | nohejbal | 14.00 - 15.30 | Strahov | Krejčík | |
37 | nohejbal | 15.30 - 17.00 | Strahov | Krejčík | |
38 | zumba basic | 15.30 - 16.30 | Evropská | Caletková | |
39 | spinning | 16.15 - 17.15 | Evropská | Bakule | |
40 | zumba basic | 16.30 - 17.30 | Evropská | Caletková | |
41 | vodní sporty | 16.30 - 18.00 | loděnice ČVUT Braník | Čihák | |
42 | spinning | 17.15 - 18.15 | Evropská | Bakule | |
43 | basketbal - pokročilí | 19.00 - 20.45 | ZŠ U Krčského lesa | Krejčík | |
44 | hokej | 21.15 - 22.15 | Icerink | Čihák | |
STŘEDA | |||||
skup. | sport | čas | objekt | vyučuje | poznámka |
45 | zákl. judo, sebeobrana | 8.30 - 9.30 | stadion Kotlářka | Bakule | |
46 | zákl. judo, sebeobrana | 9.30 - 10.30 | stadion Kotlářka | Bakule | |
47 | kruhový trénink | 9.30 - 10.30 | ČVUT-sport.centrum | Josefusová | zrušeno |
48 | zdravotní TV | 11.15 - 12.15 | stadion Kotlářka | Josefusová | |
49 | lezení | 12.00 - 13.30 | ČVUT-sport.centrum | Hadrava | |
50 | plavání | 12.30 - 13.30 | bazén Juliska | Bakule | |
51 | dance aerobic | 13.00 - 14.00 | ČVUT-sport.centrum | Životská | |
52 | lezení | 13.30 - 15.00 | ČVUT-sport.centrum | Hadrava | |
53 | softball | 13.30 - 15.00 | stadion Kotlářka | Josefusová | |
54 | step aerobic | 14.00 - 15.00 | ČVUT-sport.centrum | Životská | |
55 | lukostřelba | 14.00 - 15.00 | LK CERE | Čihák | |
56 | lukostřelba | 15.00 - 16.00 | LK CERE | Čihák | |
57 | florbal | 16.30 - 18.00 | ZŠ U Krčského lesa | Bakule | |
58 | sálová kopaná | 17.00 - 18.30 | ZŠ Alžírská | Krejčík | |
59 | kondiční kick box | 18.30 - 20.00 | gym.Budějovická | Sidunov | |
60 | florbal | 18.00 - 19.30 | ZŠ U Krčského lesa | Bakule | |
61 | posilovna | 18.00 - 19.00 | ČVUT-sport.centrum | Čihák | |
62 | posilovna | 19.00 - 20.00 | ČVUT-sport.centrum | Čihák | |
63 | movement | 20.00 - 21.00 | gym. Budějovická | Sidunov | |
64 | movement | 21.00 - 22.00 | gym. Budějovická | Sidunov | |
ČTVRTEK | |||||
skup. | sport | čas | objekt | vyučuje | poznámka |
65 | plavání | 10.30 - 11.30 | bazén Strahov | Josefusová | |
66 | body form | 11.00 - 12.00 | stadion Kotlářka | Životská | |
67 | plavání | 11.30 - 12.30 | bazén Strahov | Josefusová | |
68 | kruhový trénink | 12.00 - 13.00 | stadion Kotlářka | Životská | |
69 | stolní tenis | 12.00 - 13.30 | stadion Kotlářka | Mašek | |
70 | posilovna | 13.00 - 14.00 | ČVUT-sport.centrum | Caletková | |
71 | stolní tenis | 13.30 - 15.00 | stadion Kotlářka | Mašek | |
72 | jóga | 13.00 - 14.00 | ČVUT-sport.centrum | Krejčík | |
73 | beach volejbal pokročilí | 13.30 - 15.00 | Strahov beach hala | Josefusová | |
74 | lezení | 14.30 - 16.00 | ČVUT-sport.centrum | Hadrava | |
75 | basketbal mix | 14.00 - 15.00 | ČVUT-sport.centrum | Krejčík | |
76 | HIIT (tabata) | 15.00 - 16.00 | ČVUT-sport.centurm | Caletková | |
77 | veslování | 16.00 - 17.00 | Evropská | Bakule | |
78 | aerobic | 16.00 - 17.00 | ČVUT-sport.centrum | Caletková | |
79 | volejbal mírně pokročilí | 16.00 - 17.30 | ČVUT-sport.centrum | Hadrava | |
80 | cvičení na problém.partie | 17.00 - 18.00 | ČVUT-sport.centrum | Caletková | |
81 | volejbal - začátečníci | 17.30 - 19.00 | gym.Budějovická | Sidunov | |
82 | volejbal - pokročilí | 17.30 - 19.00 | ČVUT-sport.centrum | Hadrava | |
83 | florbal | 18.30 - 20.00 | ZŠ U Krčského lesa | Bakule | |
84 | badminton - začátečníci | 19.00 - 20.00 | Vrša sport.centrum | Čihák | |
85 | volejbal - pokročilí | 19.00 - 20.30 | gym.Budějovická | Sidunov | |
86 | badminton - stř.pokročilí | 20.00 - 21.00 | Vrša sport.centrum | Čihák | |
87 | badminton - pokročilí | 21.00 - 22.00 | Vrša sport.centrum | Čihák | |
Pátek | |||||
skup. | sport | čas | objekt | vyučuje | poznámka |
88 | pilates | 9.00 - 10.00 | stadion Kotlářka | Životská | |
89 | cyklistika | 9.00 - 12.00 | loděnice Sparta Praha | Čihák | po dobu 6 týdnů |
90 | pilates | 10.00 - 11.00 | stadion Kotlářka | Životská | |
91 | zdravotní TV | 10.00 - 11.00 | stadion Kotlářka | Krejčík | |
92 | jóga | 11.00 - 12.00 | stadion Kotlářka | Krejčík | |
93 | lezení-bouldering | 11.30 - 13.00 | Jungle | Hadrava | |
94 | tenis pouze pro pokročilé | 12.00 - 14.00 | horní Kotlářka | Hamáček | |
95 | plavání | 12.30 - 13.30 | bazén Juliska | Krejčík |
iduzel: 2121
idvazba: 78424
šablona: stranka
čas: 3.5.2024 00:09:25
verze: 5378
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
idvazba: 78424
šablona: stranka
čas: 3.5.2024 00:09:25
verze: 5378
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
iduzel: 2121
idvazba: 78424
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'ktv.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/vyuka/rozvrh-hodin'
iduzel: 2121
path: 8547/4135/944/1357/2119/2121
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW
idvazba: 78424
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'ktv.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/vyuka/rozvrh-hodin'
iduzel: 2121
path: 8547/4135/944/1357/2119/2121
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW
Rozvrh hodin TV
Aktualizováno: 20.2.2024 12:20, Autor: Šárka Cymbálová