path: 8547/4135/944/1357/25353/25422
CMS: Odkaz na newurlCMS

Fotbal muži

◳ SK_logo_pozitiv (png) → (ořez 215*215px)

Jsme univerzitní fotbalový a futsalový oddíl VŠCHT Praha! Již několik let se scházíme k tréninkům a zápasům fotbalu a futsalu! Jediné, co od Tebe potřebujeme, je chuť hrát fotbal a abys byl studentem VŠCHT! Na úrovni nezáleží, hrajeme pro zábavu a v neposlední řadě také pro super partu! Mimo jiné jezdíme i na vícedenní turnaje a v zimě na „soustředění“. Tak nám neváhej napsat a přidej se také!

HLEDÁME FOTBALISTY / FUTSALISTY STUDUJÍCÍ NA VŠCHT PRAHA
PŘIDEJ SE K NÁM!
FOTBALOVÝ ODDÍL VŠCHT

Kontaktní osoby: David Tetour; david.tetour@vscht.cz; ÚOCH 110 – laboratoř A270 /
Pavel Hadrava; hadravap@vscht.cz; katedra tělesné výchovy X35

**********************************************************************************

Univerzitní fotbalová liga

SEZÓNA 2022/23

Do utkání 4.kola UFoL vstupovali jako favorité hosté z Liberce. Již ve třetí minutě utkání jim však příjezd do Prahy zkazil francouzský hráč v dresu VŠCHT Maxime Faucher, když rychlou kombinaci zakončil krásnou střelou do šibenice z dobrých dvaceti metrů. Liberec se dlouho nemohl dostat do vyložené příležitosti a dlouhé balony za obranu spolehlivě sbíral domácí brankář Machač. Pomohl jim až rohový kop, při kterém ve skrumáži před brankou viděl rozhodčí Nebáznivý faul domácích a nekompromisně nařídil penaltu. Tu ve 21.minutě proměnil Roll. Liberec převzal iniciativu, více kontroloval balón, ale byli to paradoxně domácí, kteří se před přestávkou dostali do vedení po centru Horáka na hlavu Tetoura. Ve 44. minutě však ještě Müller vystihl špatnou malou domů, obešel Machače a z nulového úhlu krásně trefil o tyč 2:2.

◳ fotbal (jpg) → (originál)

Druhou půli načal rychlým výpadem Balcar, když si ideálně převzal dlouhý pas za obranu a křížnou střelou o zadní tyč nedal Machačovi šanci. Obrat vlil libereckým technikům novou krev do žil a Machač musel VŠCHT několikrát podržet vynikajícími zákroky. Do té doby vyrovnané utkání zlomily až dva slepené góly Peka a Müllera v 59. a 61. minutě. Svou druhou branku v utkání poté přidal Pek a zvýšil na 6:2.

◳ fotbal2 (jpg) → (originál)

Již za umělého osvětlení snižovala na konečných 6:3 druhá zahraniční posila VŠCHT Louis Fontaine po zpětné přihrávce od Šrédla. Kvalitní, pro diváky atraktivní utkání s vysokým počtem brankových příležitostí na obou stranách nakonec rozhodla vyšší individuální kvalita, fyzická kondice a zkušenosti hráčů Liberce z jejich mateřských klubů. Zápas nafotila Nikol Kuncová, za což jí moc děkujeme.

◳ fotbal4 (jpg) → (originál)

◳ fotbal3 (jpg) → (originál)

◳ fotbal5 (jpg) → (originál)

◳ fotbalfans (jpg) → (originál)

Cíle, úspěchy a akce

Vrcholem naší sezóny bývají kvalifikace na akademické hry ve futsalu a fotbalu!

◳ futsal vscht (jpg) → (šířka 450px)
Účastníme se pravidelné studentské futsalové STRAHOVSKÉ LIGY – podzim 2019 / 3.místo

◳ venku fotbal (jpg) → (šířka 450px)

◳ pohár (jpg) → (šířka 450px)

Na charitativním turnaji v Moravských Budějovicích „O Krtečkům pohár“ jsme obsadili krásné 2.místo / červen 2020

◳ charitativní turnaj (jpg) → (šířka 450px) ◳ loupež (jpg) → (šířka 450px)

Vyloupili jsme turnaj na ČZU / duben 2019 – 1.místo

◳ loupežníci (jpg) → (šířka 450px)

Uspořádali jsme školní předvánoční miniturnaj VŠCHT pro studenty - prosinec 2019

◳ turnaj před V (jpg) → (šířka 450px)

◳ tunaj Vánoce (jpg) → (šířka 450px)

◳ turnaj vánoce 2 (jpg) → (šířka 450px)

Byli jsme na „soustředění“ nabrat kondici na horách! / leden2019

◳ soustředění (jpg) → (šířka 450px)

PLÁNY NA 2020/2021, pokud koronavir a plukovník dovolí…
- akademické hry futsal v Plzni 2.12.2020
- kvalifikace akademické hry fotbal proti ČVUT (do 15.11.2020)
- od ledna 2021 – pravidelná akademická liga fotbal (zápas cca 1x/měsíc)
- od ledna 2021 – pravidelná akademická liga futsal (zápas cca 1x/měsíc)
- jaro 2021 studentská Strahovská futsalová liga
- příležitostně tréninky
- event. opět výlet na soustředění nebo na turnaj (podle situace, počasí a financí)